Recenzie Trust

Taška Trust 21551 16" black

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 22. októbra 2017

Zakúpený v MALL.SK

Kvalitne a presne splnuje co ma.Dakujem.Maximalna spokojnost.

Pridané: 5. októbra 2017

(naposledy upravené 5. októbra 2017)

• vyborny zvuk vysky, stredy
  • hlboke bassy
  • krasne sa dom otrasa
  • oplati sa kupit
  • nic

ked nie si spokojny tak ako to hra za tu cenu, tak si kup jbl bedne 2400w a byt ti odjebe.... trust su vyborne repraky k pc,tv na hudbu, filmy a hoci co. uplne to staci

Pridané: 29. júla 2017

• zvuk,vzhlad
  • zacal mi padat mikrofon, ako je cervena cast na hlavu sa mi povolili sroby

cisty zvuk ale po beznom pouzivani sa nicia

Trust Fiësta Go Party 20369

Trust Fiësta Go Party 20369

Pridané: 3. júla 2017

Zakúpený v TPD.sk

• Dosť ojedinelý výrobok na trhu v tomto segmente (reproduktor so zosilňovačom a mikrofónom, plus možnosťou iného zdroja a hlavne sľubovaná výdrž min. 5 hodín na nabíjateľnú batériu.
  • Maximálny výkon by mohol byť aj o niečo vyšší- hlasitosť, ale asi bude postačovať aj taký, aký je (40W).

stojan TRUST Notebook CoolingStandXstream Breeze/B 17805

stojan TRUST Notebook CoolingStandXstream Breeze/B 17805

Pridané: 2. júla 2017

(naposledy upravené 2. júla 2017)

• nasavanie z boku (hlavny dovod kupy)
  • relativne tichy chod
  • makke plasty (pri minimalnom tlaku sa prehne tak, ze sa ventilatory opru o konstrukciu)
  • po asi tyzdni pouzita sa ulomila lopatka jedneho z ventilatorov
  • maly (podla vyrobcu pre notebooky do 17" v realite je maly aj pre 15,6")
  • chyba moznost stabilizacie polohy notebooku na stojane (predne zarazky)
  • neotvaratelne balenie neumoznuje "osahanie si" produktu v predajni

odpad za drahy peniaz

Pridané: 25. júna 2017

• Pekný dizajn
  • Pomer cena/výkon
  • Skutočne ultimatívne basy
  • Diaľkové ovládanie
  • Ovládacie prvky na zadnej stene subwoofera
  • A ešte horší je prístup k ovládaniu hlasitosti a basov,nelogicky umiestnený priamo pod káblami.

Za túto cenu,napriek ovládaniu,dobrá kúpa

Pridané: 10. mája 2017

Zakúpený v TPD.sk

• skladne, solidny zvuk, ak mate volne USB netreba riesit dalsie napajanie

Hladal som reproduktory s USB napajanim a az na tieto boli takmer vsetky "prenosne", t.j. bluetooth a s vnutornou baterkou.

Pridané: 30. marca 2017

• OK
  • NIČ

Overený zákazník Shoppie.sk Overený zákazník

Pridané: 30. januára 2017

Zakúpený v Shoppie.sk

• príjemné na hlavu a uši
  • dobrý zvuk
  • s 3,5 mm jackom sa dá počúvat v mobily alebo v tablete (iba zasunutím jedného jacku)
  • predĺžiť sa dá pridaným káblom s dvomi jackmi zvlášť mikrofón a zvlášť slúchadlá
  • myš je príjemná na dotyk a má dobré ovládanie
  • dobrá cena

odporúčam
vhodné aj pre deti základnej školy

Trust GXT 322C Carus Gaming Headset

Trust GXT 322C Carus Gaming Headset

Wergimo Wergimo

Pridané: 22. decembra 2016

(naposledy upravené 22. decembra 2016)

• naozaj veľmi slušný zvuk, stredné tóny netýria uši s hudobným sluchom
  • nie prebasované a zadunené, prirodzene dobré basy
  • jemné výšky
  • ladené podobne ako hudobné slúchadlá, dá sa v nich slušne doladiť aj hudba
  • veľké náušníky schovajú celé ucho, textilné polstrovanie
  • na širšiu tvár majú o trošku silnejší prítlak, na užšiu budú skvelé
  • výborná kvalita mikrofónu, v balení aj "penová" krytka mikráku
  • pevný, šnúrou opletený kábel, pevne uchytený v slúchadle
  • ovládanie hlasitosti na ľavom slúchadle
  • vypnutie mikrofónu na ľavom slúchadle
  • náušníky sa nedajú polohovať a nastaviť do strán
  • trošku väčší prítlak pre širšie tváre
  • veľmi dobre sedia a nespadnú

Toto sú už piate slúchadlá, ktoré testujem v praxi. Mám myslím dobrý hudobný sluch, nemám rád stredovo ladenú reprodukciu zvukov a hudby a hľadal som aj slúchadlá, ktoré sadnú na širšiu tvár. (rád si zahrám WoT)
Moje staré Genius HS-G500V sa mi pre koncom záruky začali "šúpať", teda tá jemná koženka na náušníkoch, takže som ich vrátil. Inak sedeli naozaj perfektne, zvuk aj mikrák mali naozaj uspokojivý. Nekúpil som tie isté len z dôvodou, že asi končia na trhu a väčšinou dostanete už rozbalené a použité, tak som neriskoval ak nemajú byť zaručene nové a nepoužité. Syn má doma A4tech Bloody G500 za 24€, no sú ladené pre mňa moc stredovo a zvuk mi nesedí. Inak sú to jedny z najpohodlnejších slúchadiel čo som mal na hlave, naozaj ako vatička aj po hodinách hrania. Začal som teda lacnejšími Zalman 200, tie mi sedeli hrozne, rýchlo preč... Druhé boli E-blue Cobra za 22€, ktoré boli v tej kategórii výborne nastaviteľné aj do strán, zvuk veľmi slušný a mikrák tiež uspokojivý, žiaden hrozný šumílek. No majú menšie náušníky a tak ma po hodinke tlačili. Pre menšie uši by boli ozaj dobré, no mňa omíňali. Takže prišli na rad trochu drahšie Trusty 322. Existujú aj v maskáčových farebných prevedeniach za 45-50€ ako sú tieto, ale predpokladám, že konštrukčne a zvukovo budú rovnaké ako black edition, ktoré mám ja a za 35€. Takže som nedal na krásu nástreku a vzal som lacnejšie čierne.
Slúchadlá sú mohutné, vyzerajú veľmi dobre. Majú veľké náušníky, ktoré schovajú celé ucho a tak na uchu netlačia. Malé vytknutie je k tesneniu zvukov von a dnu, proste netlmia tak dobre, ako napr. tie A4tech Blody 500. Počujem z vonkajšieho prostredia skoro všetko. Ako som spomínal, mám širšiu tvár a cítim pred uchom pri lícach silnejší prítlak slúchadiel, ktorý sa bude dať dúfam nejako doladiť "roztiahnutím" slúchadiel. Proste ich skúsim nechať vždy na noc roztiahnuté na nejakom predmete aby časom trochu povolili. Dúfam, že to trochu pôjde. Vyriešilo by to možno natáčanie náušníkov do strán, keby sa mi na hlave trochu pootočili dozadu. Som zvedavý na tkaninové polstrovanie, ktoré je vraj vhodné hlavne pre vyššie teploty v lete, keď sa koženka a koža "potí". Uvidím.
Ak však mám porovnať zvuky týchto a predošlých, je to naozaj najlepšie, čo som doteraz ako herné slúchadlá mal. Sú za tie prachy naozaj výborné. Citlivejšie a jemnejšie výšky, pevné a pružné basy, žiadne zadunené a zbytočne prebasované šuvixy. Hudobne ich hodnotím naozaj veľmi dobre.
A mikrofón tiež prekvapil. Čisté snímanie, žiaden plechový hlas v nahrávke komentáru k videu, dajú sa teda v pohode používať aj na streamovanie a nahrávanie videí s komentármi. Poteší penová krytka, ktorá zabráni snímaniu fučania do mikrofónu. Je dobre polohovateľný a dostatočne dlhý až k ústam.
Majú kvalitný opletený kábel s dostatočne pevným ukončením do náušníku, takže bude problém ho zlomiť alebo vytrhnúť.
Celkový dojem je výborný. Myslím, že sa veľmi blížia kvalitou aj Krakenom od Razeru, ktoré stoja 50-60€ alebo lacnejším, no perfektným, Xcloudom od Kingstonu. Za skúšku určite stoja, je veľmi pravdepodobné, že ušetríte 20-30€ oproti drahším herným slúchadlám určeným "nie hudobne hluchým" jedincom a svojou konštrukciou sú na tom skvele.
Ak máte možnosť ich vyskúšať, urobte to, nešpekulujte nad slúchadlami za 10-20€ ak máte ucho pre kvalitnejšie zvuky. Jediné, čo vám nemusí sedieť je oni samotné na hlave a ušiach. Ak však sadnú pre váš "typ" hlavy, určite budete s mikrofónom a podaním zvukov spokojní. V hre WoT si teraz zvuky naozaj vychutnávam (po vyladení equalizéru na grafickej karte) .

Dušan Ďurovkin Dušan Ďurovkin

Pridané: 20. decembra 2016

• Celkova hlasitost
  • Interferencia
  • Citlivost hl. tlacidla

V tejto cenovej kategorii sa od tejto znacky nedaju cakat zazraky, to je jasne skoro kazdemu. No tu je strasne aspon pre mna ze piskaju lebo chytaju interferenciu z USB napajania a to je velmi neprijemne na pocuvanie. Samozrejme hlbky nemaju ziadne, ale prekvapuje celkova hlasitost vedia fakt dobre "vrieskat". Co by som este spomenul ze modra led je dost silna hlavne vecer kvalitne reze oci.

Pridané: 9. septembra 2016

• super zvuk, porovnatelný s drahšími modelmi.
  • Drevený subwofer dokáže svoje, Super

odporúčam

Overený zákazník Extreme Digital zRt Overený zákazník

Pridané: 25. augusta 2016

Zakúpený v Extreme Digital zRt

splna co ma :)

Pridané: 29. júla 2016

• dobrý zvuk , žiadne chrčanie , hlboké bassy, dosť silné satelitné reproduktory , dobrý vzhľad , všetko super

Dosť som zvažoval kúpu nakoniec som ich kúpil a som nadmieru spokojný . neviem čo vytknúť, určite odporúčam

Overený zákazník HEJ.sk Overený zákazník

Pridané: 30. júna 2016

Zakúpený v HEJ.sk

• dobry bass
  • stredy nič moč, ale nevadí :)

za tu cenu SUPEJ, VONKA HRAJU LUXUSNE !

Trust Tytan 2.0 21560

Trust Tytan 2.0 21560

Pridané: 4. júna 2016

• USB napájanie (ak máte power bank, sú to vlastne portable stereo speakers)
  • BT pripojenie
  • výkon
  • bál som sa tej značky, viem že vyrábajú klávesnice, toto sa im celkom podarilo tiež
  • výpadok BT spojenia

potreboval som narýchlo niečo kompaktné s prijateľným zvukom
našiel som posledný kúsok v elektre za 40€, za tú cenu to ujde, netreba čakať

• Presná,spoľahlivá
  • ...

Všetko ako má byť

Pridané: 4. apríla 2016

• zatial spokojnosť mam ich prvy den,
  • za tu cenu sa oplatia,
  • vykonovo su lepsie ako niektore 5.1 sety
  • proti asi nic,
  • bal som sa trosku tejto znacky,
  • ale to sa uvidi casom,

cena, velkosť, zatial o OK vsetko
dufam ze posluzia dlho :D

Zobrazujem 301 - 320 zo 392 recenzií 1...14 15 [ 16 ] 17 18...20