Recenzie Trust

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 21. septembra 2012

Zakúpený v MALL.SK

• Solídne parametre podľa ponuky. Uspokojivý dizajn.
  • Čakal by som lepší zvuk a výkon.

Pre nenáročné domáce použitie stačí, myslím že veľmi rýchlo človeka omrzia a vymení ich za iné.

Trust SpotLight Pro Webcam with LED lights

Trust SpotLight Pro Webcam with LED lights

Overený zákazník talkive Overený zákazník

Pridané: 19. septembra 2012

Zakúpený v talkive

• dobra cena, pekny obraz, zabudovany mikrofon.

spokojnost

Trust Remo 17595

Trust Remo 17595

Pridané: 18. augusta 2012

• žiadne basy

Tieto reproduktory som kúpil za 10 €, no ľutujem to.
Žiadne basy vôbec nič.Keď už budem chcieť nové lacné reproduktory tak viem že pod hranicu 20 € nepôjdem

Pridané: 31. júla 2012

• Basy
  • Kvalitne spracovanie- drevo, kov
  • prakticke ovladanie a aj dlzka kablov
  • velmi pekne esteticky spravene nie je co vytknut
  • cisty zvuk a velmi dobra cena v pomere s vykonom
  • Nic neexistuje pokial naozaj nie ste umelci a nemate uzasny sluch ale aj tak pochybujem ze by sa neico naslo

Prave mi dosli domov. Som totalne Stastny trase sa mi cely barak su uzasne. Za tu cenu nie je co dodat basy uzasne nic nesumi cisty zvuk ... pokial naozaj nieste Mozarti nenajdete na nich ani jednu chybicku. Krasne spracovane esteticky. Jedine co mozem trosku vytknut su straaasne silne basy ale tie sa daju nastavit a je to len osobny dojem lebo mne osobne na plnych trase az srdce :D niesom na to nauceny.... ovladanie je velmi prakticke a kable maju tiez dobru dlzku aj pevnost .... so sice stredne hudobne skuseny ale pre vezneho cloveka ktory miluje dobru hudbu a chce si ju vypocut a nieco pustit aj susedom nic ine neodporucam .... ospravedlnujem sa za pravopis

Pridané: 14. júla 2012

• len 2.1
  • malá bedňa subwoofera
  • pomerne veľký reprák pre subwoofer
  • skvelý zvuk
  • veľmi pekné basy
  • diaľkové ovládanie na kábli so vstupom a výstupom pre zvuk
  • možnosť nastavovať basy na subwooferi
  • hliníkové mriežky na membránach
  • v porovnaní s rovnako výkonnými zostavami iných značiek skvelá cena
  • za takú cenu skutočne žiadne protiklady

Značka Trust nepatrí práve medzi mojich favoritov, no kúpu tejto zostavy neľutujem v žiadnom z kritérií.
Malé satelity, malý subwoofer, no prekrásny výkon a zvuk :)
Aby toho nebolo dosť, radosť graduje aj z diaľkového ovládania hlasitosti so zvukovým vstupom i výstupom na kábli a ovládaním basov a celkovej hlasitosti aj na samotnom zosilňovači.
Potešia aj hliníkové mriežky membrán zabraňujúce zničeniu membrány nechceným zakopnutím, či iným potenciálnym poškodením reproduktora.
Potešila by už snáď len o 5€ nižšia cena, no v pomere k tomu výkonu je aj tak spokojnosť na mieste a vrele odporúčam komukoľvek, kto nechce do izby vešať štyri satelity a jeden stredový reproduktor, ale chce len dva satelity so subwooferom, no dobrý zvuk.

Pridané: 27. februára 2012

• výkon/cena
  • mohutné basy
  • satelity majú slabý výkon oproti subáču

Za túto cenu nič lepšie nezoženiete ja som toho poskúšal kým som sa rozhodol no na koniec vyhrala cena na úkor kvality. Keby ste chceli kvalitnejšie repro s podobným výkonom stálo by to 3 až 5 krát tolko

Pridané: 14. januára 2012

• vzhľad,basy

sice tento produkt nevlastnim ale chystam si ho zakupiť.Dufam že budem spokojny

Overený zákazník Shoppie.sk Overený zákazník

Pridané: 18. októbra 2010

• design
  • kvalita
  • zvuk

spokojny, znacka Trust je porovnatelna s Genius, Logitech ci Creativ no z neporovnatelne rozumnejsou cenou vrelo odporucam

Zobrazujem 381 - 389 zo 389 recenzií 1...16 17 18 19 [ 20 ]